خرید خار داخل شفت و تحویل آن در محل

بر اساس دسته بندی وبسایت آموزش مهندسی انجینیرینگ لرن خار ها دسته بندی های فوق العاده زیادی دارند. در اینجا قصد داریم به راهنمایی پیش از خرید خار داخل شفت توسط مجموعه هایپرصنعتی اسداللهی می پردازیم.

معرفی قطعه صنعتی

در امتداد نقطه مرکزی یک محور به صورت افقی نصب می شود. هنگامی که فشار وارد می‌ کنید تا حلقه‌ ها را فشرده کنید، حلقه را در یک محفظه قرار دهید (یا آنها را به منظور نصب آن بر روی یک محور باز کنید)، ارتفاع حلقه به طور متقارن از بالا به انتها در سمت نزولی قرار می‌گیرد. که رایگان هستند. این ساختار دلیلی است که حلقه ها در هنگام پیشروی در داخل شیار، شکل دایره ای را تحمیل می کنند. سپس به حلقه اجازه می دهد تا در امتداد لبه حلقه محکم تری در پایین شیار داشته باشد. این ویژگی ظرفیت بار رانش بالا را برای سیستم فراهم می کند.

خار داخل شفت محصول هایپرصنعتی اسداللهی

    1. انتقال گشتاور بالا: این محصول قادر است گشتاور بالایی را از شفت به المان چرخان منتقل کند.
    2. اتصال محکم: همچنین باعث می‌شود اتصال بین شفت و المان چرخان بسیار محکم و مطمئن باشد.
    3. سبکی و استحکام: خار داخل شفت سبک ولی با استحکام بالایی طراحی شده است.
    4. کاهش نیروی محوری بر روی یاتاقان‌ها: با استفاده از آن، نیروی محوری بر روی یاتاقان‌ ها کاهش می‌ یابد.

تصویر روبرو تصویر خار داخل شفت می باشد که از لحاظ ظاهر شبیه خار روی شفت می باشد اما در کارایی با یکدیگر متفاوتند.
برای خرید به صورت عمده و تکی از طریق صفحه تماس یا شماره تلفن های تماس شرکت در پایین همین صفحه تماس حاصل فرمایید، تا با از مشاوره رایگان هایپرصنعتی اسداللهی برخوردار باشید. همچنین برای دیدن آدرس شعبات ما در ایران و خارج از ایران می توانید از صفحه تماس اقدام به این کار نمایید.
با احترام هایپرصنعتی اسدالهی

خار داخل شفت تصویر محصول

کدام محصول مناسب خریدن است ؟

بهترین راه برای خرید خار داخل شفت دیدن صرفه اقتصادی نسبت به عمر محصول می باشد. ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که در عین کیفیت از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. هایپرصنعتی اسداللهی تمام سعی خود را متمرکز نموده که محصولاتی با استاندارد بالا به مشتریان خود ارائه نماید. استاندارد های ما پیرو استاندارد های جهانی هستند. از شناخته شده ترین این استانداردها می توان به استانداردهای اصیلی نظیر DIN و ISO اشاره نمود.