اورینگ متری و دانستنی های عمومی پیش از خرید در این زمینه

اورینگ متری نوعی آب‌ بند ساده و اقتصادی است که برای آب‌ بندی اتصالات و مسیرهای رفت و برگشت سیالات و گازها استفاده می‌شود. این محصول را می‌توانید با اندازه دلخواه برش بزنید و در محل مورد نظر نصب کنید. جنس آن معمولاً از NBR و VITON است که تحمل خوبی در برابر فشار، دما، روغن، نفت و مواد شیمیایی دارند. همچنین در سایزهای ۱ الی ۲۵ میلی‌متر قابل تهیه است.

تصویر روبرو اورینگ متری محصول شرکت هایپرصنعتی اسداللهی می باشد، سه مورد از ویژگی های این محصول که این محصول را از دیگر محصولا این طیف در بازار متمایز می گرداند:

  • قابلیت برش و اتصال با اندازه دلخواه: شما می‌توانید آن را با طول و قطر مورد نظر خود برش بزنید و با چسب مخصوص به هم وصل کنید. این کار به شما امکان می‌دهد که در مواردی که سایز استاندارد اورینگ موجود نباشد یا نمی‌خواهید از واشر تخت استفاده کنید، آب‌بندی مناسبی را انجام دهید.
  • مقاومت در برابر فشار، دما و سایش: مانند اورینگ معمولی، تغییر شکل مکانیکی خود را تحت فشار حفظ می‌کند و باعث آب‌بندی سطح تماس می‌شود. همچنین، بسته به جنس ، مقاومت در برابر دمای بالا یا پایین، سایش، آلودگی اوزون و مواد شیمیایی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، اورینگ متری وایتون (FKM) دارای حدود دمای ۲۰- تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد است و در برابر روغن‌های هیدروکربوری و گازها دارای کم‌ترین حد نفوذپذیری است. یا اورینگ متری سیلیکون دارای حدود دمای ۶۰- تا ۲۵۰ درجه سانتی‌گراد است و در برابر آب، غذا و دارو دارای خوص ضد باکتری است.
  • قابل استفاده در کاربردهای گوناگون: شما می‌توانید این محصول را در صنایع و دستگاه‌های مختلف به عنوان آب‌بند استاتیک یا دینامیک استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید از آن برای آب‌بندی پمپ‌ها، شیرآلات، لوله‌کشی، فشارسنج‌ها، تجهیرات پزشکی، خودروها، صنعت هوافضا و غیره استفاده کنید.
خرید اورینگ متری محصول وب سایت هایپرصنعتی اسداللهی

چگونه می توانیم اورینگ متری را نصب کنیم؟

برای نصب اورینگ متری، شما باید ابتدا اندازه شیاری که می‌خواهید اورینگ را در آن قرار دهید را بسنجید. سپس به همان اندازه از اورینگ متری برش بزنید و دو سر آن را با چسب مخصوص اورینگ به یکدیگر متصل کنید. در نهایت، اورینگ را با دستکش نرم و فشار مناسب در شیار نصب کنید. مراقب باشید که اورینگ خیلی کشیده یا خیلی شل نباشد و به شکل مناسبی در شیار قرار گیرد.

برای خرید این محصول می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در صفحه تماس مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید با توجه به مقیاس مورد نیاز خود خریداری نمایید.
با تقدیم شایسته ترین احترامات هایپرصنعتی اسداللهی