بست کمربندی و انواع آن بر اساس مواد سازنده موجود در بازار

بست کمربندی یک نوع بست پلاستیکی است که برای نگهداری و مرتب کردن سیم‌ها، کابل‌ها و اجسام دیگر به کار می‌رود. این محصول از یک نوار پلاستیکی با دندانه‌ های کوچک و یک قفل تشکیل شده است.
برای استفاده از بست کمربندی، کافی است نوار را از داخل قفل عبور داده و به اندازه مورد نظر محکم کنید. همچنین بعد از بسته شدن، قابل باز کردن و استفاده مجدد نیست. در اندازه‌ها، ضخامت‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود.

محصولی را که در روبرو مشاهده می نمایید بست کمربندی محصول هایپر صنعتی اسداللهی می باشد که دارای ویژگی های زیر است :

  • مقاومت : در مقابل شرایط محیطی سخت مانند دما، رطوبت، خوردگی، اشعه ماوراء بنفش و آتش سوزی مقاوم باشد. بست کمربندی همچنین دارای توانایی کششی بالایی است که بسته به اندازه آن متفاوت است.
  • انعطاف پذیری : به راحتی به شکل و اندازه مورد نظر تنظیم شود. بست کمربندی می تواند به اشکال مختلف خمیده، پیچیده، برش داده و اتصال داده شود.
  • رنگ آمیزی : در رنگ های مختلفی تولید می شود که می تواند برای کد بندی، شناسایی، تزئین و زیباسازی استفاده شود.
  • کاربرد گسترده :  ارای کاربردهای متنوع و گسترده ای است که می تواند در خانه، دفتر، کارگاه، تاسیسات، صنایع، کشاورزی، هنر و غیره به کار رود.

آیا می دانستید یک بست پلاستیکی در چه اندازه هایی یافت می شود و چه کاربرد هایی دارد؟

همانطور که گفتیم بست کمربندی یک ابزار ساده و کارآمد است که برای نگه داشتن و مرتب کردن انواع سیم، کابل، لوله، شیلنگ و غیره استفاده می شود. اما این تنها مورد استفاده از این محصول نیست.
شاید این را ندانید اما این محصول می تواند در محیط های مختلف و شرایط سخت مانند دما، رطوبت، خوردگی، اشعه ماوراء بنفش و آتش سوزی مقاوم باشد. اما باید بسیار مراقب باشید که بتوانید محصولی با کفیت تهیه نمایید.
بست کمربندی دارای توانایی کششی بالایی است که بسته به طول، عرض و ضخامت آن متفاوت است. برای مثال، بست کمربندی با طول ۱۵ سانتیمتر و عرض ۲.۵ میلیمتر می تواند تا ۸ کیلوگرم وزن را تحمل کند.
البته این منوط به محل استفاده صنعتی بالقوه می باشد و می توانید از آن با توجه به محل استفاده و با رابطه توان فیزیکی و سطح مقطع نوع بست مورد نظر خود را بیابید.
البته اگر این موضوع برای شما کمی دشوار است می توانید از کارشناسان ما در این زمینه کمک بگیرید.
برای ورود به صفحه تماس از لینک درج شده در زیر استفاده نمایید.