خرید چرخ دنده خورشیدی اینترنتی و تحویل در محل

توضیح مختصر

پیش از خرید چرخ دنده خورشیدی بهتر است بدانیم که خورشیدی یا به لاتین Gear چرخی است دندانه دار در یک مجموعه مکانیکی کار می کند. این محصول رابط بین سرعت و قدرت و انتقال گشاور به سایر قطعات راندمان به عنوان مثال موتور یک وسیله نقلیه است. هایپرصنعتی اسداللهی مفتخر است خود را عرضه کننده قطعه مذکور بصورت آنلاین در کشور ایران و دبی معرفی نماید.
در ادامه با برخی از ویژگی های این محصول آشنا می شویم.

چرخ دنده خورشیدی محصول هایپرصنعتی اسداللهی

تصویری که مشاهده می کنید چرخ دنده خورشیدی محصول هایپرصنعتی اسداللهی است که پیش از خرید آن لازم است بدانید :

 • قیمت بسیار متناسب (نسبت به گیربکس های دیگر)
 • با یک بار تعمیر و نگهداری پاسخگویی زیادی دارد
 • عدم نیاز به روغنکاری زیاد
 • عدم وجود صدا و ارتعاش در استفاده
 • عدم پیچیدگی ساختار مکانیکی

این محصول یکی از برترین محصولاتی است که ما با افتخار و بنا به نیاز مصرف کننده با تجربه ای بیش از چند دهه آن را از دبی وارد می کنیم همچنین ما یک شعبه در دبی و دو شعبه فروش در ایران داریم.

برای دیدن آدرش شعبات و مراکز فروش ما بر روی نقشه از طریق دکمه زیر به صفحه تماس بروید.

تصویر خرید چرخ دنده خورشیدی

انواع چرخ دنده های خورشیدی

طبق بررسی و طبقه بندی وبسایت جهانی قطعات صنعتی رپید دایرکت چرخ دنده ها انواع مختلفی دارند که شامل موارد ذیل می گردند :

 1. چرخ دندانه دار : یا چرخ دنده خار رایج ترین نوع چرخ دنده ها هستند. در خودرو سازی، سیستم های نوار نقاله، پمپ ها و موتورهای دنده، کاهنده سرعت و غیره کاربرد دارند. عملکرد آن بدین گونه است که وقتی دو صفحه یا شفت موازی باشند، نیرو را در یک صفحه انتقال می دهند.
 2. چرخ دنده مارپیچ و دوگانه مارپیچ : یک جفت چرخ دنده مارپیچ هستند. که با زاویه چرخش ۴۵ درجه کار می کنند. آنها در شفت های غیر موازی و غیر متقاطع رخ می دهند. آنها به دلیل تماس یک دندانه ظرفیت حمل بار پایینی دارند.
 3. چرخ دنده های حلزونی : این مدل دندانه های خود را در زاویه ای نسبت به محور قرار می دهند. آنها در طول انتقال چندین دندان در تماس هستند. قابلیت حمل بار بیشتری دارند. شرایط پارگی و سایش کمتری را تجربه می کنند زیرا اصطکاک کمتری دارند.
 4. دنده شاه ماهی : کاملا شبیه چرخ دنده مارپیچ دوگانه است. خصوصیات آن شامل کوچک بودن و نبودن فضا بین دوگانه مارپیچ آنها به دلیل هزینه های تولید بالا و مشکلات ساخت چندان برای خرید رایج نیستند.
 5. چرخ دنده اریب : مخروطی شکل هستند و نیرو را بر محور های عمود برهم منتقل می کنند. این شفت هایی است که با زاویه ۹۰ درجه قطع می شوند از مهمترین معایب آنها گران بودن آنها و عدم انتقال گشتاور بالا است.
 6. چرخ دنده های مخروطی مستقیم : رایج ترین پیکربندی های دندانه چرخ دنده اریب هستند. دلیل آن طراحی و ساخت آن استکه معوملا افراد این نوع به عنوان سبد خرید چرخ ذنده خورشیدی خود استفاده می کنند.
 7. چرخ دنده هیپوئید : شبیه به چرخ دنده های مخروطی مارپیچی به نظر می رسند، اما در محور های غیر متثاطع عمل می کنند آنها تحت زاویه ۹۰ درجه کار میکنند و در بخش های خودرو رایج هستند.

با توجه به توضیحات بالا و شناخت نیاز خود می توانید برای خرید چرخ دنده خورشیدی همین حالا اقدام نمایید.

برای آگاهی و اطلاعات بیشتر درباره خرید چرخ دنده خورشیدی و انواع آن مطالب زیر را مطالعه نمایید.