کاسه نمد فشار قوی و دانستنی های پیش از خرید محصول

کاسه نمد فشارقوی یک قطعه است که در بسیاری از سیستم های هیدرولیکی برای جلوگیری از ریزش مایعات مانند آب، روغن و محافظت از عوامل خارجی مانند گرد و غبار استفاده می شود.
همچنین از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. بخش داخلی از جنس نسوز است و وظیفه ارتجاع و انعطاف پذیری بین قطعات را دارد. بخش خارجی از جنس فلز است و در برابر عوامل محیطی مقاومت می کند.
این محصول دارای انواع و مدل های مختلفی است که براساس نوع کاربرد، جنس، شکل، سایز و برند تولید کننده تفاوت دارند. برخی از برندهای معروف خارجی عبارتند از: TTO، KOYO، NOK، MUSASHI و NATIONAL. در داخل ایران نیز شرکت های مختلفی کاسه نمد های با کیفیت را تولید می کنند.
برای انتخاب بهترین کاسه نمد فشار قوی باید به عوامل مختلفی توجه کرد. برخی از این عوامل عبارتند از: قطر خارجی و داخلی کاسه نمد، سختی و شکل شفت، حفره محور، سرعت شفت، درجه حرارت سیستم، مقدار فشار سیستم، نوع پرداخت کاری سطح شفت، نوع روغن و گریس و نحوه نصب و تعویض آن.

کاسه نمد فشارقوی که تصویر آن را در روبرو مشاهده می کنید یکی از عمده محصولات هایپر صنعتی اسداللهی می باشد که برخی از ویژگی های این مجصول عبارتند از :

– جلوگیری از ریزش و پخش شدن روغن و سیالات داخل دستگاه.
– محافظت از قطعات داخلی در برابر سایش، حرارت، گرد و غبار و ضربه.
– تحمل فشار بالای روغن در فرمان هیدرولیک، پمپ های فشار قوی و سیستم های هیدرولیکی.
– داشتن تنوع بالا در جنس، شکل، سایز و برند.
– داشتن عملکرد بهینه با شفت، حفره محور، سرعت شفت و نوع روغن.
– تبعیت از استانداردهایی همچون ISO 6194 , DIN 3760

شما می توانید این محصول را همین حالا به صورت اینترنتی خریداری نموده و همچنین از طریق شماره تماس های درج شده در صفحه تماس درباره مزیت های این محصول مشاوره رایگان کسب نمایید.
با تشکر هایپرصنعتی اسداللهی

خرید انواع کاسه نمد ها