خرید تسمه تایمینگ خودرو و تحویل در محل

تسمه تایمینگ خودرو و یا کامبلت برای روشن نگه داشتن موتور های احتراق داخلی بسیار مهم است. وظیفه تسمه تایم هماهنگ کردن چرخش میل لنگ و میل بادامک است و اگر هردو به درستی همگام شوند، پیستون ها و سوپاپ های خودرو شما به درستی کار خواهند کرد. در این صفحه علاوه بر معرفی محصول صنعتی تسمه تایمینگ خودرو ما برای شما یک پست توضیحی جهت راهنمایی بیشتر شما پیش از خرید محصول آماده کرده ایم.

پیش از ورو به بخش محصول و توضیحاتی پیرامون محصول باید به شما این اطمینان را بدهیم که هایپرصنعتی اسداللهی با داشتن دو شعبه در ایران و یک شعبه در دبی تمام تمرکز خود را بر آن باور گذاشته است که محصولات صنعتی با استانداردهای جهانی نظیر DIN و ISO را برای شما فراهم آورد.

هدف ما راهنمایی شما پیش از خرید تسمه تایمینگ است، پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

ویژگی تسمه تایمینگ محصول هایپرصنعتی اسداللهی

ویژگی های محصول

تصویر روبرو محصول هایپرصنعتی اسداللهی می باشد، این محصول دارای ویژگی های زیر می باشد، برای آگاهی از موجودی انبار تماس بگیرید:

  1. حفظ طول تحت کشش و حرارت: تحت شرایط کشش و حرارت، طول خود را به خوبی حفظ می کند.
  2. مقاومت سایشی بالا:  در برابر سایش مقاوم بوده و این امر موجب می گردد عمر طولانی تری داشته باشد.
  3. چسبندگی مناسب دندانه ها به بدنه تسمه: دندانه های تسمه به خوبی به بدنه تسمه چسبیده اند تا عملکرد بهینه ای داشته باشند.
  4. انعطاف پذیری مطلوب:  این محصول انعطاف پذیر است تا بتواند با تغییرات در سیستم کار کند.
  5. مقاوم در برابر رطوبت و شرایط محیطی مختلف: در برابر شرایط محیطی مختلف مانند رطوبت مقاوم است.
  6. زمان بندی دقیق و منعطف:قادر می باشد به طور دقیق و منعطف با پولی تایم هماهنگ شود.
  7. عدم وجود لغزش در سطح تسمه: در سطح خود هیچگونه لغزشی ندارد و این امر سبب می گردد عملکرد بهینه ای داشته باشد.
خرید تسمه تایمینگ

اهمیت تسمه تایمینگ در چیست؟

طبق بررسی کارشناسان کلیدی وبسایت پترزکار که یک وبسایت صنعتی می باشد این مهم است زیرا با احتراق سوپاپ های خودروی شما ورودی و خروجی مخلوط سوخت هوا و گاز خروجی را کنترل می کنند و پیستون های شما را به سمت پایین فشار می دهند. بنابر این مهم است که وقتی در حال رانندگی با یک ماشین کاملا جدید هستید یا یک وسیله نقلیه قدیمی که سال ها از عمر آن گذشته است، باید مطمئن باشید که یک تسمه تایم در حال کار دارید.

قیمت آن چقدر است؟

با توجه به وجود تحریم ها و نوسانات بازار در حال حاضر نمی توان قیمت قطعی برای محصول تسمه تایمینگ عنوان نمود برای آگاهی درباره قیمت با کلیک یا لمس بر روی این متن به صفحه تماس انتقال یافته و می توانید از مشاوره ما بهره مند گردید.
با تشکر هایپر صنعتی اسداللهی