رولبرینگ استوانه ای و مزایای استفاده از آن و توصیه های قبل از خرید محصول

رولبرینگ استوانه ای یک نوع بلبرینگ است که دارای غلتک های شکل استوانه است که بین دو رینگ داخلی و خارجی قرار می گیرند. این نوع بلبرینگ قابلیت تحمل بار شعاعی زیادی دارد و مناسب برای کاربردهایی با سرعت بالا و شتاب های دورانی یا شعاعی است. رولبرینگ استوانه ای در صنایع مختلف مانند خودروسازی، نفت و گاز، پتروشیمی، کشاورزی، سنگ زنی، نورد و غیره کاربرد دارد.

این محصول به چند دسته تقسیم می شود:

  •  تک ردیفه: این نوع رولبرینگ فقط یک ردیف غلتک دارد و قابل جدا شدن و تعویض است. این رولبرینگ ها با چند نوع قفسه مختلف عرضه می شوند که بسته به نوع قفسه، ظرفیت بار، سرعت و عمر آن ها متفاوت است.
  • دو ردیفه: این نوع رولبرینگ دو ردیف غلتک دارد و ظرفیت بار شعاعی بالاتری نسبت به رولبرینگ تک ردیفه دارد. این رولبرینگ ها به صورت جامد یا قابل جداسازی عرضه می شوند. –
  • چند ردیفه: این نوع رولبرینگ سه یا چهار ردیف غلتک دارد و ظرفیت بار شعاعی بسیار بالایی دارد. این رولبرینگ ها مناسب برای کاربردهای با بار شعاعی سنگین و سرعت متوسط هستند.
  •  پر غلتک: این نوع رولبرینگ های قفسه ندارند و حداکثر تعداد غلتک را در فضای موجود جای می دهند. این باعث می شود که ظرفیت بار شعاعی آن ها به حداکثر برسد. اما سرعت آن ها کمتر از رولبرینگ های با قفسه است.
  •  کف گرد: این نوع رولبرینگ های خصوصاً برای کاربردهای با جابجایی محوری طراحی شده اند. در این رولبرینگ ها، غلتک ها به صورت کف گرد شکل داده شده اند و رینگ خارجی دارای یک سطح کروی است که با یک حلقه کف گرد هماهنگ می شود. این باعث می شود که رولبرینگ بتواند جابجایی محوری را تا حدودی تنظیم کند.

تصویری که در مقابل مشاهده می کنید رولبرینگ استوانه ای محصول شرکت هایپر صنعتی اسداللهی می باشد که از برند های معتبر این محصول باید به مواردی همچون برندهای معتبری مانند SKF، FAG، NACHI، Koyo، NTN، NSK، KG، Timken و INA در بازار موجود است. قیمت رولبرینگ استوانه ای بستگی به برند، ابعاد، طرح و کیفیت آن دارد. برای خرید رولبرینگ استوانه ای با بهترین قیمت و کیفیت، می توانید با ما تماس بگیرید و یا از سایت ما بازدید کنید همچنین می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس از مشاوره رایگان متخصصین فروش ما بهره مند گردیده و این محصول را بر اساس نیاز خود تهیه نمایید.

اگر تمایل دارید بیشتر درباره انواع برند های بلبرینگ ها بدانید این پست از وبسایت بلبرینگ علی تحت عنوان ۹ برند برتر تولید کننده رولبرینگ صنعتی در جهان بیشتر بشناسید می تواند برای شما مفید واقع شود.