خرید خار چاکدار و تحویل محصول در محل

خار چاکدار یا پین های شکافی محصولاتی هستند که از مواد فولادی فنری با کربن بالا درست گردیده اند. از مواد فولادی ضد زنگ تولید می شوند. تصویر روبرو این پین را نشان می دهد، هدف از شیار یا همان اصطلاحا چاک آن است که به هدف قرار دادن در سوراخ، فشرده سازی را فراهم کند.
منبع گردآوری این مقاله وبسایت نپ ایندیا است که به صورت تخصصی اقلام صنعتی را دسته بندی نموده است. هدف ما جمع آوری اطلاعات مفید و تفصیل آن برای شما بازدید کننده گرامی جهت کمک در فرایند خرید شماست.

خار چاکدار محصول هایپرصنعتی اسداللهی

محصولی که تصویر آن را مشاهده می کنید. خار چاکدار از محصولات هایپرصنعتی اسداللهی می باشد. هایپرصنتعتی اسداللهی با داشتن دوشعبه در کشور ایران و یک شعبه در کشور دبی اهتمام خود را گذاشته تا محصولی کاملا استاندارد بر اساس استاندارد های صنعتی روز دنیا همانند DIN که خود به زیر مجموعه های دیگری همچون ۳۰۰۰ و ۳۰۰۱ و غیره و ISO که خود نیز به استاندارد های دیگری همچون ۹۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ تقسیم می گردد، را برای شما فراهم آورد.

برای اطلاع از موجودی محصول و خرید عمده و دریافت در محل همین حالا با استفاده از شماره تلفن های درج شده در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

خار چاکدار محصولی از انبار هایپرصنعتی اسداللهی

ویژگی های خار چاکدار

خار چاکدار به طور دقیق به قطری بیشتر از سوراخ حفر شده ای که در آن فشار داده شده است ساخته شده است. هنگامی که مواد الاستیسیته وارد می شوند سپس یک نیروی شعاعی پیوسته در تمام طول پین اعمال می شود.
دارای ظرفیت جذب شوک و ارتعاش است و می توان آن را جدا کرد و برای تعمیر و نگهداری مجدد از آن استفاده کرد.
مکانیسم آن از سایر قطعات جداست و در قطعه دیگر قفل نمی شود به همین فشاری متحمل نمی شود و سبب کاهش آسیب قطعات و کار بدون مشکل می‌شود.
جایگزین مناسبی برای انواع پرچ ها، پیچ و مهره ها و واشرها، پین گیره و حلقه نگهدارنده و همچنین پیچ تنظیم و سایر اجزای رزوه دار می باشد.
هیچ مهارت خاصی مورد نیاز نیست زیرا پین ها به راحتی با دست یا مونتاژ خودکار وارد می شوند و می توان مرحله قرار دادن آن را کاملاً ایمن با کارگران غیر حرفه ای نیز انجام داد.
پین غیر استاندارد نیز می تواند مطابق با نیاز خاص مشتری تولید شود.
در کاربردهای بی‌شماری، در مقادیر زیاد و در صنایع گسترده از تولید خودرو گرفته تا الکترونیک استفاده می‌شود.
به شما توصیه می کنیم برای دیدن آدرس شعبات ما بر روی نقشه از صفحه تماس استفاده نمایید.

کاربردهای اساسی این محصول کدام است ؟

  • انتقال گشتاور بالا با استفاده از فضای کم
  • جذب شوک و ارتعاش
  • قابلیت جدا سازی و بازیافت
  • نیاز به مهارت کم برای نصب و تعمیر
  • جایگزینی مناسب برای پرچ، پیچ و مهره، پین گیره و غیره

خار چاکدار در صنایع مختلفی مانند نفت و گاز، خودروسازی، الکترونیک، ماشین آلات و غیره کاربرد دارد. برای مثال، می تواند برای اتصال چرخ دنده، قرقره، پروانه، پمپ، موتور و غیره به شفت های محوری استفاده شود.

اگر درباره انواع خار می خواهید بیشتر بیاموزید بر روی دکمه زیر کلیک نموده تا به صفحه مقالات و محصولات منتقل شوید. آگاهی پیش از خرید حق مسلم شماست،  ما در صفحه هر محصول به شما توضیحاتی درباره راهنمایی های پیش از خرید محصولات ارائه نموده ایم.
با احترام هایپر صنعتی اسداللهی