خرید واشر فنری تحویل در محل (دانستنی های پیش از خرید محصول)

توضیح مختصر

واشر فنری در سازه های باربر و غیر باربر مکانیکی عمومی استفاده می شود. با هزینه بسیار کم نصب و راحت به کار گرفته می شود. برای قطعات با مونتاژ و جدا سازی مکرر مناسب است و از فولاد ضد زنگ و فولاد کربنی که آهنی است ساخته شده است.

عملکرد محصول

وظیفه اصلی واشر فنری این است که پس از سفت شدن مهره به مهره نیرو میدهد و اصطکاک بین مهره و پیچ را افزایش می دهد. یعنی به نوعی اقدام حفاظتی اضافه شده برای جلوگیری از شل شدن پیچ های بست ناشی از لرزش تجهیزات در حین کار ایجاد می نماید که در حین سادگی بسیار کارا و تاثیر گذار می باشد.

هدف مقاله

هدف ما تنها یک چیز است : راهنمایی شما پیش از خرید محصول و کمک به شما در انتخاب محصول استاندارد و با کیفیت و در خور مصرف کننده.

هایپرصنعتی اسداللهی با داشتن دو شعبه در بازار ایران و یک شعبه در بازار دبی و قدمتی طولاتی در این عرصه تنها بر آن است تا محصولی کاملا با کیفیت و استاندارد را به مشتریان خود بر اساس به روز ترین استاندارد های روز دنیا ارائه دهد.

برای دیدن آدرس شعبات ما از صفحه تماس دیدن نمایید.

واشر فنری محصول هایپرصنعتی اسداللهی

تصویری که مشاهده می کنید واشر فنری محصول هایپرصنعتی اسداللهی است که از ویژگی های مهم آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جنس : جنس این محصول مطابق با استاندارد مهندسی ۱۲۷ DIN بوده و از فولاد فنر فولاد ضد زنگ استنلس استیل یا مواد دیگر با مقاومت بالا ساخته می شود. جنس واشر فنری تاثیر به سزایی بر روی قیمت مقاومت و عمر مفید آن دارد.
  • ابعاد : ابعاد آن متناسب با ابعاد پیچ و مهره ای که قرار است با آن استفاده شود متفاوت است در هنگام سفارش دقت نمایید. قطر داخلی قطر خارجی و ضخامت واشر فنری بر اساس استاندارد ۱۲۷ DIN مشخص شده است. اگر ابعاد آن با ابعاد پیچ و مهره همخوانی نداشته باشد ممکن است اتصال محکم و مطمئن ایجاد نشود یا واشر فنری زودتر خراب شود.
  • عملیات حرارتی: عملیات حرارتی برای افزایش خواص مکانیکی و مقاومت در برابر خوردگی آن بسیار استاندارد است. عملیات حرارتی واشر فنری شامل سخت کردن تمپر کردن و آبکاری می باشد عملیات حرارتی واشر فنری باید با دقت و کیفیت بالا انجام شود تا واشر فنری خواص مطلوب را داشته باشد.
واشر فنری تصویر

توجه

حتما موارد بالا که بر اساس تجربه با قدمت این فروشگاه صنعتی است مورد توجه قرار گیرد. برای دریافت راهنمایی بیشتر و خرید واشر فنری همین حالا از طریق شماره تماسهای درج شده در همین صفحه تماس حاصل نمایید.

کاربرد محصول در چه مواردی می باشد ؟

  • طبق بررسی کمپانی مهندسان پپلاین دوبی به سبب انحنا با تغییر در زاویه گشتاور سبب سفت شدن مورد اطمینان هنگام بستن پیچ می شود.
  • احساس نیاز ایجاد انطباق یک زاویه  استاندارد در اضافه نمودن مهره ها با گشتاور های متعدد در یک استوانه پیچشی.
  • در قطعاتی که نیازمند یکسانی نیروی الاستیسیته می باشند.
  • برای افزایش ایمنی در قطعاتی که نیاز به ارتعاش یا تغییر یا جابجایی دارند.

چگونه می توانم یک واشر فنری مرغوب تهیه نمایم؟

واشر های فنری همانطور که اشاره شد انواع مختلفی دارد که در هر شغل صنعتی به خصوصی که باشید می توانید بسته به مصرف مورد نظر خود از انواع مختلف واشر ها با مقاومت های مختلف استفاده نمایید بنابراین توصیه می شود پیش از خرید واشر فنری از طریق شماره تماس های درج شده در این صفحه اقدام نمایید.

با تقدیم احترام هایپرصنعتی اسداللهی

دریافت مشاوره رایگان

جهت

کلیک/لمس نمایید