کوپلینگ HRC و دانستنی های پیش از خرید محصول

کوپلینگ HRC یک قطعه صنعتی است که برای اتصال دو شفت به یکدیگر و انتقال توان و گشتاور بین آنها استفاده می شود. همچنین شامل دو نیمه چدنی است که با بوش های مخروطی به شافت ها متصل می شوند.

بین این دو نیمه یک عنکبوت لاستیکی قرار دارد که نقش فنر را بازی می کند و لرزش ها و ضربه های ناشی از عملکرد دستگاه های صنعتی را جذب می کند.

این قطعه از خانواده کوپلینگ های خورشیدی بوده و تفاوت آن با کوپلینگ روتکش در تعداد پره های عنکبوت لاستیکی است. تعداد پره های این کوپلینگ کمتر از تعداد پره های گوپلینگ روتکس است.

این قطعه در بیسیاری از فروشگاه های صنعتی نظیر ان بی سی برای فروش تخصصی موجود است.
اما پیشنهاد ما به شما فروشگاهی است که برای شما قابل اطمینان باشد هایپرصنعتی اسداللهی با افتخار اینجاست تا به شما در این فرایند خرید راهنمایی کند.

تصویر روبرو کوپلینگ HRC از موجودی محصولات هایپر صنعتی اسداللهی می باشد شما می توانید این محصول را به صورت عمده و آنلاین در ساعات کاری از طریق صفحه تماس سفارش داده و آن را درب فروشگاه خود تحویل بگیرید.
اگر تصمیم به استفاده قطعه در استفاده به خصوص صنعتی خود هستید توصیه می گردد در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از ویژگی های آن بیشتر آگاهی بیابید.

کوپلینگ HRC - تصویر محصول در دسته بندی خرید کوپلینگ

ویژگی های کوپلینگ HRC

انعطاف پذیری بالا : این کوپلینگ می تواند ناهم راستایی و نا هم سطح بودن دو شافت را جبران کند و به فرایند تراز کردن آن ها کمک کند.
نصب و راه اندازی ساده : همجنین به راحتی قابل نصب و جداسازی است و نیاز به تجهیزات خاص یا حرفه ای ندارد.
امنیت بالا : کوپلینگ HRC باعث افزایش امنیت در انتقال نیرو می شود و خطر خراب شدن شافت ها یا دستگاه های متصل را کاهش می دهد.
سرعت بالا : این قطعه قادر به انتقال سرعت های بالای شافت ها است و باعث بهبود عملکرد دستگاه های صنعتی می شود.
هزینه نگهداری پایین : این کوپلینگ نسبت به سایر کوپلینگ های صنعتی دارای عمر طولانی تر و نقض کمتر است و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد.