خرید واشر تخت و تحویل در محل

واشرهای تخت بخش ضروری هر مجموعه اتصال دهنده هستند. از آنجایی که هنگام قرار دادن بین مهره و پیچ یا پیچ، فاصله و توزیع بار را ایجاد می کنند، به منظور جلوگیری از سایش سطوح نصب در طول زمان کمک می کنند.
از واشرهای تخت برای آسان‌تر کردن تعمیر و نگهداری با از طریق نرم‌تر شدن و سفت شدن قطعات استفاده می گردد.
مجوعه هایپرصنعتی اسداللهی این واشرهای تخت را در طیف گسترده ای از مواد و در طیف گسترده ای از اشکال، اندازه ها و ضخامت ها عرضه می کند. در این پست قرار است تا دانستنی هایی را درباره انواع واشر در کنار هم فرا بگیریم. آیا باورتان می شود برای خرید یک واشر این قدر نکته وجود داشته باشد ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال کافی است با ما همراه باشید.

هدف ما راهنمایی شما برای خرید محصول استاندارد و مناسب می باشد.

منبع ما یاری جستن، از وب سایت : سوپریور واشر می باشد.

واشر تخت محصول هایپرصنعتی اسداللهی

در ابتدا با معرفی محصول از هایپرصنعتی اسداللی مطلب را آغاز نموده و در ادامه به شما راهنمایی های مهمی را برای خرید واشر تخت عنوان خواهیم نمود. بنابر این شما خواهید دانست که برای خرید محصولی با کیفیت چه فاکتور هایی را در نظر بگیرید.

احتمالا شما در این سه دسته افراد قرار دارید :

 1. شما یا یک فروشگاه محصولات صنعتی هستید و برای خرید محصول به صورت انبوه به دنبال تامین کننده مناسب هستید.
 2. شما بر حسب اتفاق و یا پژوهش علمی نیازمند این محصول هستید.
 3. شما یک پژوهشگر هستید و به دنبال کسب دانش پیرامون محصولات صنعتی برای مقاله یا پژوهش خاص خود هستید.

رسالت ما در هایپرصنعتی اسداللهی

هایپرصنعتی اسداللهی با داشتن دو شعبه در ایران عزیزمان و یک شعبه در دبی سالهاست که تمام تمرکز خود را برآن گذاشته تا محصولات صنعتی و بر اساس استانداردهای به روز نظیر  DIN و ISO را برای مصرف کنندگان و هم وطنان عزیزمان فراهم آورد.

اگر هم اکنون در تهران یا استان البرز هستید و قصد خرید دارید به شما پیشنهاد می شود، با دیدن آدرس شعبات ما از طریق صفحه تماس پذیرای شما خواهیم بود. همچنین جهت اطلاع از موجودی انبار و خرید عمده محصولات از طریق شماره تماس های درج شده در همین صفحه و یا در پاورقی پایین وب سایت و یا در صفحه تماس، تماس گرفته و از مشاوره بر اساس نیاز صنعتی خود برخوردار شوید.

۳ ویژگی منحصر به فرد محصول :

تصویری که مشاهده می کنید واشر تخت محصول هایپرصنعتی اسداللهی می باشد که از ویژگی های بارز محصولات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 1. جنس واشر: دارا بودن جنس‌ های مختلفی مانند فولاد، استیل، آلومینیوم. انتخاب جنس واشر بستگی به کاربرد و نیاز شما دارد.
 2. سختی مواد: واشرهای فلزی سخت‌ و مناسب‌ برای کاربردهایی که نیاز به استحکام بالا دارند . البته بر اساس جنس سختی تعیین می شود.
 3. استانداردهای واشر تخت: این محصولات تماما، از استانداردهای بین‌ المللی مانند DIN 125 و DIN 6916 مشخصات دقیق واشرهای تخت را تعیین می‌کنند و شامل ابعاد، ضخامت و مواد مورد استفاده هستند تبعیت می کنند.
واشر تخت موجودی انبار هایپرصنعتی اسداللهی

چگونه یک واشر خوب خریداری کنید

۳ نکته طلایی در هنگام خرید و واشر تخت

 1. مراکز فروش معتبر: خرید از مراکز فروش معتبر و مستقیم می‌ تواند اطمینان بیشتری در مورد کیفیت واشرها به شما بدهد.
 2. توجه به استاندارد: این که بدانید محصول استاندارد است یا خیر با چشم قابل دیدن و مقایسه نیست که خیلی ها به غلط استاندارد بودن محصول را با درجه سختی آن می سنجند.
 3. ویژگی چشمی: هنگام خرید، به دنبال واشرهایی باشید که لبه‌ های صاف و بدون پلیسه داشته باشند و از نظر شکل ظاهری یک دست باشند.

۴ نکته اساسی برای خریداران محصول به صورت عمده

از کجا بدانم باید جنس خوبی را تهیه نمایم؟ پاسخ در ۳ پاراگراف زیر مشخص گردیده است:
 1. مشخصات فنی: اطلاعات فنی واشر مانند ضخامت، قطر داخلی و خارجی، و مقاومت مواد را بررسی کنید اگر به صورت حضوری اقدام به خرید نموده اید گرفتن زمان فروشنده برای اندازه گیری با کولیس می تواند مناسب باشد.
 2. استانداردهای بین‌المللی: واشرهایی که مطابق با استانداردهای بین‌ المللی مانند DIN 126 یا ISO 7091 تولید شده‌اند، معمولاً کیفیت بالایی دارند. پیشنهاد می شود کمی درباره نحوه انتخاب استانداردهای آن بررسی به عمل آورید، و مطالعه نمایید.
 3. جنس واشر تخت: جنس واشر باید متناسب با کاربرد و محیطی که در آن استفاده می‌ شود، انتخاب شود. برای مثال، واشرهای فلزی برای مقاومت در برابر فشار و حرارت و واشرهای پلاستیکی برای عایق‌ بندی الکتریکی مناسب هستند.
 4. تجربه کاربری: نظرات و تجربیات دیگر خریداران را جستجو کنید تا از کیفیت واشر مورد نظر مطلع شوید.

کاربرد های محصول کدامند؟

اگر می خواهید بدانید کاربرد های این محصل کدامند و آیا برای پروژه شما کاربردی است یا خیر می توانید. باید کاربردهای محصول را به صورت کلی زیر به شما عنوان نماییم:

 • توزیع فشار: واشرها برای توزیع یکنواخت فشار و نیرو در تمام سطح اتصال استفاده می‌شوند.
 • جلوگیری از شل شدن: استفاده از واشرها می‌تواند به استحکام پیچ در محل اتصال کمک کرده و از شل شدن پیچ و مهره جلوگیری کند.
 • افزایش مقاومت: واشرها می‌توانند مقاومت سطح زیرین را در برابر ضربه، تنش، فشار و ارتعاش افزایش دهند.
 • آب‌بندی: در اتصالات لوله‌کشی برای جلوگیری از نشت آب یا گاز استفاده می‌شوند.
 • ایجاد فاصله: گاهی برای ایجاد فاصله در هنگام اتصال از واشر استفاده می‌شود.
 • کاربردهای صنعتی: در صنایع خودروسازی، هواپیماسازی، ساختمانی و پتروشیمی برای توزیع فشار در اتصالات بکار می‌رود.

امیدواریم این مقاله راهنمای شما برای خرید واشر تخت بوده باشد. با تشکر فراوان هایپرصنعتی اسداللهی