خرید تسمه متری سوراخ دار و تحویل در محل

تسمه متری سوراخ دار ؟

تسمه متری سوراخ دار از مخلوط خاصی از لاستیک و بوم ساخته شده اند. به علت مهندسی بالا در شیوه متصل شدن، می توان تسمه متری سوراخ دار را بدون نیاز به جداسازی دستگاه مونتاژ کرد. تسمه ها از قبل سوراخ شده، دارای زاویه ۴۰ درجه هستند و در رول های گریس کاری شده در انبار شرکت هایپرصنعتی اسداللهی موجود هستند.

تسمه متری سوراخ دار دارای انتهای باز، قابل اتصال، تسمه های به اصطاح لاتین (V-V) هستند. آنها از یک ترکیب لاستیکی ویژه با پارچه پبچبده ای ساخته شده اند که به ویژه در برابر روغن، گرما و تنش های مکانیکی در نقطه ی اتصال مقاوت به شدت بالایی دارند.

استحکام آنها به قدری است که حتی می توانید تسمه متری سوراخ دار را بدون استفاده از قرقره یا اهرم صنعتی دیگر استفاده کنید و زمان خرابی را با آن پایین آورده و از کاربرد بسیار خوب آن حیرت زده شوید.
زمان نگهدااری تسمه های V سورتخ دار از ابتدا به صورت اصطلاحا خشک نگهداری می شوند تا امکان نصب آیان اتصال فلزی را فراهم کنند. تسمه متری سوراخ دار به متر در رول از حداکثر ۱۰۰ متر و تعداد دلخواه به صورت جداگانه و بنا به نیاز شما در دسترس است.

جهت دیدن آدرس شعبات ما بر روی نقشه از صفحه تماس دیدن

تسمه متری سوراخ دار محصول هایپرصنعتی اسداللهی

محصولی که در زیر تصویر آن را مشاهده می کنید. محصول تسمه متری سوراخ دار از موجودی هایپرصنعتی اسداللهی می باشد. ما با داشتن دو شعبه در کشور ایران و یک شعبه در دبی مدعی هستیم تا به شما محصولی با کیفیت و استاندارد بر اساس به روز ترین استانداردهای روز دنیا نظیر ISO و DIN را ارائه نماییم. این محصولات تماما اصل و با کیفیت بوده و شما را تا سالها ایمن می کند. در زیر مشخصات این محصول استثنایی را مشاهده می نمایید.

  • داشتن عرض و ضخامت مشخص بر حسب میلی متر
  • داشتن طول متری یا چند متری بنا به سفارش مشتری
  • داشتن نوع و رنگ پوشش متناسب با کاربرد
  • سهولت و سرعت در نصب و تنظیم بست و ساپورت بدون نیاز به سوراخ کاری
  • قابلیت خم شدن و فرم گیری تسمه برای نصب در فضاهای محدود
  • تحمل وزن مناسب با توجه به نوع اجرا و جنس تسمه
  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت با استفاده از پوشش های مختلف مانند گالوانیزه گرم
خرید تسمه سوراخ دار متری
بر اساس نوع استفاده و تعداد مصرفی

جهت اطلاع از موجودی انبار تماس حاصل فرمایید

کاربردهای بیشتر این محصول را در زیر بخوانید

بر اساس دسته بندی های وبسایت های مرجع که ما در وبسایت جهانی علی بابا دسته بندی دقیقتری از این محصول یعنی تسمه متری سوراخ دار یافتیم تسمه های لاستیکی نقش اصلی را در تولید صنعتی، انتقال خودرو و حتی سیستم های تهویه مطبوع ایفا می کنند.

این اجزای فروتن را می توان صاف یا برآمدگی، مجهز به دندانه یا در صورت تمایل گرد کرد. تسمه متری سوراخ دار می توانند به عنوان بخشی از راه اندازی تسمه نقاله مورد استفاده قرار گیرند و یک مسیر قابل اعتماد برای عبور محصولات از بین ماشین ها و گزینه ای مقرون به صرفه با قابلیت اطمینان عالی فراهم کنند.

این محصول در ناهموارترین شکل های خود، یک منظره رایج در سایت های ساخت و ساز و معدن هستند. هر تسمه متری سوراخ دار سبک تسمه لاستیکی، از جمله مدل‌ های تسمه نقاله لاستیکی سوراخ‌ دار مقرون‌به‌صرفه تری در بازار وجود دارند اما نیاز شرمت های بزرگی همچون کشتی سازی با نیاز شرکتی حفاری و کندو و کاو در معدن متفاوت تر است.

اگر به تسمه متری سوراخ دار برای سیستم های انتقال نیاز دارید، آنها باید انتخاب خوبی باشند. سطوح نویز کم، انعطاف پذیری بالا و حداقل فرکانس لغزش، لاستیک را برای استفاده در سیستم های انتقال، به ویژه در بخش HVAC، عالی می کند.

این امر در مورد تسمه های درایو و دنده مورد استفاده در ماشین آلات و وسایل نقلیه نیز صدق می کند. لاستیک اغلب به دلیل انعطاف پذیری خود به خوبی کار می کند، بنابراین خرید تسمه عمده فروشی می تواند گزینه ای عالی برای اپراتورهای ماشین آلات باشد.

همانطور که با خواندن این مقاله و همچنین تاکیید وبسایت های معتبری از جمله علی بابا که پیشنهاد به خرید آن از یک عمده فروشی به شما کاربران عزیز ارائه می کند هایپرصنعتی اسداللهی مفتخر است در دوشعبه در استان تهران و البرز خود را به عنوان برآورده کنننده نیاز مستقیم بازار ایران و همچنین برای شما کاربران گرامی معرفی نماید.
با تشکر و قدر دانی از شما بابت صرف وقت ارزشمندتان پیرامون مطالعه این مقاله.