پیچ استیل و کاربرد و مزیت های مورد استفاده

پیچ استیل به دلیل آلیاژ خاصی که دارد در موارد بسیار زیاد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این پیچ اصطلاحا با نام استیل شناخته می شوند اما آلیاژ به کار رفته در آنها آهن، تیتانیوم و آلومینیوم می باشد.
این پیچ در سایز های مختلفی می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز صنعتی خود و همچنین نیاز فروشگاه مورد نیاز خود آن را تهیه نمایید. پیچ استیل به دلیل ساختاری که دارد بسیار کاربردی و در برابر بسیاری از واکنش های شیمیایی شامل اکسیداسیون و تغییر ظاهر به دلیل ترکیب با اسید مقاومت بسیار بالایی دارد.
قیمت پیچ استیل چقدر است ؟ 
همانطور که خود آگاه هستید با توجه به نوسانات بسیار زیاد بازار ایران در حال حاضر نمی توان قیمت مشخصی را بر روی هیچ محصولی قرار داد حال که این محصول صنعتی هم باشد پس منوط به داشتن یک نگرش کلی از بازار می باشد. البته این گفته بیشتر برای عمده خریداران صدق می کند وگرنه خریداران با تعداد محدود از وبسایت های فروشگاهی نظیر دیجی کالا نیز می توانند اقدام به خرید در مقیاس های کم نیز نمایند هرچند ما باز هم به این دسته از خریداران وبسایت هایپرصنعتی اسداللهی را پیشنهاد می نماییم.
توصیه می گردد پیش از خرید این محصول از طریق صفحه تماس وبسایت هایپرصنعتی اسداللهی اقدام به دریافت مشاوره نموده و پس از افزایش اطمینان و آگاهی برای پروسه خرید خود بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.