اورینگ وایتون چیست و چگونه می توان آن را تهیه نمود؟

اورینگ وایتون یک نوع لاستیک مصنوعی است که دارای خصوصیات منحصر به فردی است. این لاستیک مقاوم به گرما، سرما، اوزون، روغن، سوخت، حلال و بسیاری از مواد شیمیایی است. اورینگ وایتون برای آب بندی و قطعات لاستیکی در صنایع مختلف مانند خودرو، هوافضا، شیمیایی، نفت و گاز و برق استفاده می شود.

اورینگ وایتون به علامت تجاری Viton معروف است که توسط شرکت DuPont Performance Elastomers ثبت شده است. این لاستیک از گروه فلورولاستومرها (FKM) است که دارای پلیمرهای فلوره شده هستند. این پلیمرها باعث می شوند که اورینگ وایتون دارای خاصیت ضد سایش، ضد پیری و ضد تغییر شکل باشد.

تصویر مقابل اورینگ وایتون  محصول شرکت هایپرصنعتی اسداللهی می باشد که از جمله دسته بندی های این محصول باید به موارد زیر اشاره نمود:

  • Viton A: گرید استاندارد که برای بسیاری از کاربردها مناسب است. دارای سختی ۷۵ یا ۹۰ شور A است و در رنگ های مختلف قابل تولید است.
  • Viton B: گرید پیشرفته که برای کاربردهای شیمیایی سخت تر مناسب است. دارای مقاومت بالاتر در برابر هیدروکربن های آروماتیک و آلکالین ها است.
  • Viton F: گرید خاص که برای سوخت های خودرو اکسیژنه شده مناسب است. دارای مقاومت بالاتر در برابر بخار، آب، اسیدهای غیر آلی و الکل ها است.
  • Viton ETP: گرید فوق العاده که برای کاربردهای خودرو های مسیرهای صعب العبور، روان کننده های PH بالا، چاه های ترش و حلال ها مناسب است. دارای مقاومت شیمیایی عالی و عملکرد عالی در مقابل ترکیبات استاندارد است.
  • Viton GLT: گرید تخصصی که برای کاربردهای دمای پائین مناسب است. دارای انعطاف پذیری بالاتر در دماهای زیر صفر است.

برای خرید این محصول در انواع دلخواه خود می توانید از طریق شماره تلفن های وبسایت از طریق صفحه تماس اقدام دریافت مشاوره متناسب با نیاز فروشگاه یا مصرف صنعتی خود اقدام به خرید نمایید. صمن تشکر و احترام از شما بازدید کننده گرامی