خرید انواع ساچمه و تحویل در محل

توضیح کلی پیرامون محصول

بهتر است این موارد را قبل از خرید انواع ساچمه فلزی و خرید ساچمه تفنگ بادی بدانید. ساچمه نامی است برای یک قطعه بسیار کاربردی صنعتی که در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد. به عنوان مثال کلی میتوان چند دسته بندی از این کاربرد ها اشاره به صنعت ماشین آلات نمود که بحث اصلی و نخصصی و کاربردی هایپر صنعتی اسداللهی نیز می باشد.

ساچمه ها دارای سایز بندی ها مختلفی می باشند. در واقع بر اساس همین دسته بندی می توان عنوان نمود که ساچمه ها می تواند در موارد دیگری نظیر استفاده در سلاح های شکاری نیز مورد استفاده قرار گیرند. بنابر این شما با توجه به نیاز صنعتی خود می توانید اقدام به دریافت مشاوره و خرید محصول نمایید.

عرضه انواع ساچمه با اندازه های متفاوت

معرفی محصول

تصویر روبرو چند محصول مختلف از این شرکت را نشان می دهد. که به شما برای انجام فرایند خرید انواع ساچمه راهنمایی شایانی نموده و همچنین افتخار اعلام عرضه کننده این محصول در بازار کشور ایران به صورت مستقیم هستیم.
همانطور که در تصویر قابل مشاهده است انواع ساچمه به دو نوع گرد و استوانه ای تقسیم می شوند. که توصیه می شود در هنگام خرید انواع ساچمه فلزی و تفنگ بادی به نوع نیاز خود دقت نموده و همچنین این تفاوت رو را مورد توجه خود قرار دهید.

تصویر خرید انواع ساچمه گرد و استوانه ای

آشنایی با ویژگی ها قبل از خرید انواع ساچمه

ساچمه چگونه ساخته میشود؟
در اثر یک فرایند فیزیکی طی ذوب نمودن سرب و سپس ریختن درون قالب مخصوص و سرد نمودن تهیه می شود.
طبق بررسی در وبسایت پرشین کستر سختی سرب با افزودن مقادیر متغیر قلع ، آنتیموان و آرسنیک و تشکیل آلیاژها کنترل میشود. همچنین این فرایند بر نقطه ذوب آن نیز تأثیر گذار است. سختی ساچمه همچنین با سرعت و نوع خنک کننده ای که در ساخت آن استفاده می شود، کنترل می شود. در واقع اختلاف دمای خنک کاری و کنترل زمان خنک کاری در ویژگی های فیزیکی ساچمه تاثیر گذار است.
در هنگام خرید دقت داشته باشید که برای خرید انواع ساچمه اندازه های متغییری وجود دارد که در اندازه های یک تا پنجاه میلیمتر وجود دارد که شامل حال هایپرصنعتی اسداللهی نیز می باشد و شما می توانید بر اساس نوع نیاز از طریق صفحه تماس با مشاورین ما گفتگو نمایید.

انواع ساچمه به دسته بندی های زیر تقسیم می گردد :

۱_گرد، ۲_استوانه ای، ۳_مخروطی و ۴_سوزنی

  1. گرد : دایره ای شکل بوده و برای موارد مختلفی از جمله بربرینگ ها و ماشین آلات و همچنین تسلیحات نظامی استفاده می شود.
  2. استوانه ای : مقاوت بالایی داشته و سبب غلتیدن نیز می شوند .
  3. مخروطی : سبب بخش نمودن فشار وارده درون خود می شوند.
  4. سوزنی : به دلیل اندازه باعث ایجاد ظرافت بالا در دستکاه می گردند.

برای خرید انواع ساچمه با کلیک بر روی کلمه خرید همین حالا به صفحه تماس وبسایت هایپر صنعتی اسداللهی انتقال یافته و جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. باتشکر