خرید پیچ مغزی و تحویل در محل

پیچ مغزی یک استئانه رزوه شده است که گل پیچ ندارد و یک طرف آن دارای حفره شش گوش است. برای مثال برای بستن و باز کردن آن، از آچار آن استفاده می شود. نام پبچ های آلن برگرفته از شرکت آلن هارت فورد آمریکا می باشد.
پیچ مغزی به دلیل اینکه گل پیچ ندارد، در قطعه مورد نظر فرو می رود و جای کمتری را اشغال می کند. همچنین بنا به دلایل فنی، تحمل بار و تحولات صنعتی، در صورتی که قطعات باید با یکدیگر به صورت جامد و کاملا سفت و سخت به هم پیوسته شوند از پیچ های مغزی استفاده می گردد.

پیچ مغزی محصولی با کیفیت از هایپرصنعتی اسداللهی

هایپرصنعتی اسداللهی با دارا بودن دو شعبه در کشور ایران و یک شعبه در کشور عمارات مفتخر است برترین و با کیفیت ترین محصولات را برای مصرف کننده ایرانی فراهم کند. استانداردهای این شرکت تماما منطبق با استاندارد هایی نظیر DIN و ISO می باشند .

ما همچنین استانداردهای ایرانی و با کیفیت بالا را هم برای مصرف کنندگان مان فراهم آورده ایم. در زیر تصویری از محصول ما را مشاهده می نمایید.

برای خرید با توجه به نوع بودجه و نیاز مصرفی خود می توانید از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده نمایید.

 پیچ مغزی و آلن خور شرکت هایپرصنعتی اسداللهی را مشاهده می نمایید.

  • از جنس فولاد، استلنس استیل و آلومنیوم بوده و در اندازه و سایز های مختلف عرضه می گردد که می توانید با توجه به نیاز فروشگاه موردنظر خود و یافعالیت صنعتی خود از آن استفاده نمایید.
  • از استاندارد های صنعتی روز دنیا و همچنین استاندارد های کشور ایران پیروی می کنند که هر دو نوع استاندارد ایرانی و خارجی توصیه می گردد.
  • دوام و استحکام بالایی دارند و به شما اطمینان می دهیم نگران ساییدگی و خرد شدن آن نخواهید بود.

توجه داشته باشید که محصول فوق در بازار با توجه به کفیت به حالت های گوناگون ساخته می شود که می بایست در خرید آن هوشیار باشید.

نمونه هایی از پیچ مغزی