پکینگ NBR و راهنمایی پیش از خرید آنلاین + ارسال رایگان

پیش از خرید محصول بهتر است بدانید، پکینگ NBR یک نوع پکینگ لاستیکی است. در صنایع هیدرولیک و پنوماتیک برای آب بندی شافت و پیستون استفاده می شود. این پکینگ مقاوم در برابر روغن هیدرولیک ، فشار است در دمای (-۲۰) الی (+۱۲۰) درجه سانتی گراد بازدهی مناسبی دارد.

تصویری که مشاهده می کنید پکینگ NBR محصول هایپر صنعتی اسداللهی است.

برای محصول زیر ویژگی های آشکاری وجود دارد که از جمه این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این محصول از الاستومر نیتریل بوتادین NBR ساختع شده که یک لاستیک مصنوعی یه صورت گلویی دارد.
  • پکینگ به صورت پیستونی، طبقاتی، منجید دار و غیره قالب سازی می شود.
  • در ابعاد و ضخامت های مختلف قابل تولید است.
  • به عنوان یک آب بند پویا و عمل گرا، عمل می کنند.
  • با ارائه نقشی مهم در افزایش کارایی و عمر دستگاه های هیدرولیک و پنوماتیک سبب طول عمر دستگاه ها می شود.

برای دیدن سایر محصولات پکینگ از صفحه محصولات دیدن کنید و همچنین برای خرید پکینگ NBR می توانید از طریق صفحه تماس اقدام به خرید نمایید.

خرید پکینگ NBR از موجودی انبار به همراه ارسال رایگان

بر اساس شرایط استفاده صنعتی دنبال جایگزینی این محصول هستید؟

اگر به دنبال محصولی با همین کارایی هستید، با کمال افتخار محصولات دیگر هایپرصنعتی اسداللهی به شما پیشنهاد می شود. شما برای هر محصول در این وب سایت یک راهنمای جامع پیش از خرید در اختیار خواهید داشت.

پکینگ پیستونی :

این محصول از الاستومر فلوئور کاربن ساخته شده است و مقاوم در برابر حرارت، فشار، روغن و سوخت های مختلف است. برای دیدن صفحه پکینگ پیستونی کلیک/لمس کنید.

پکینگ نسوز یا نخ نسوز گرافیتی:

از اتم های اکسیژن و مقاومت در برابر، دما، اوزون و فرابنفش دارد. برای دیدن صفحه نخ نسوزگرافیتی لینک را کلیک/لمس کنید.

پکینگ پلی اورتان :

مواد سازنده الاستومر اتیلن پروپیلن است. در برابر گرما، نور شدید خورشید، اکسیداسیون، دفرمگی و سایش مقاوم  است. برای خرید و دیدن صفحه پکینگ پلی اورتان و ویژگی های این محصول بر روی لینک آن کلیک/لمس کنید.

پکینگ دستی:

این محصول از کائوچو یا الاستومر طبیعی ساخته شده است. و خواص و ویژگی های مشابه پکینگ های لاستیک طبیعی دارد. برای دیدن ویژگی های این محصول و خرید آن می توانید از صفحه راهنمایی های محصول پکینگ دستی با کلیک/لمس بر روی لینک صفحه پیمایش نمایید.

البته می بایست توجه داشت که هر توع پکینگ لاستیکی نقاط ضعف و قوت خود را دارد. بنابراین باید با توجه به نیازها و شرایط خاص هر صنعت، پکینگ مناسب را انتخاب کرد.

استاندارد های کیفی متعدد بازار موجب شده تا بسیاری از افراد در خرید تردید نمایند. شما می توانید برای اطمینان همین حالا با هایپرصنعتی اسداللهی تماس حاصل فرمایید.