خرید خار چهارگوش و دریافت آن در محل

خار چهارگوش یا به اصطلاح انگلیسی موازی های مستطیلی ( rectangular-parallel-sets ) که تصویر آن را در مقابل مشاهده می کنید از جمله قطعات بسیار کاربردی در صنعت هستند که از فولاد ضدزنگ و ترکیبات چدنی ساخته شده اند که حاوی ۲-۴-۶ سطح مواجهه با زمین هستند. هنگام ماشینکاری با فرز، مته یا هر ماشینکاری دیگری که نیاز به نگه داشتن قطعه در یک گیره دارد – در وضعیت افقی نسبت به تکیه گاه مورد استفاده قرار می گیرد.
معمولا به صورت جفت پردازش می شوند تا سطوح مجاور داراری ابعاد یکسانی باشند. واشرهایی با اندازه ها و ضخامت های مختلف در دسترس هستند که به آنها اجازه می دهند روی هم چیده شوند  و یا برای نگه داشتن قطعه کار بدون پروفیل صاف استفاده شوند.

معرفی خار چهارگوش محصول هایپرصنعتی اسداللهی

  1. هزینه ارزان:  به دلیل سادگی ساختار و تولید، هزینه کمتری نسبت به سایر انواع خارها دارد.
  2. مونتاژ ساده: نصب و جداسازی آن ها بسیار آسان است.
  3. انتقال گشتاور متوسط به بالا: خار چهارگوش محصول هایپرصنعتی اسداللهی قادر است گشتاور متوسط به بالایی را از شفت به المان چرخان منتقل کند.
  4. استفاده مجدد: همچنین به راحتی قابل استفاده مجدد است.
  5. استاندارد: این قطعات و تمامی محصولات این فروشگاه صعنعتی دارای استاندارد های معتبر بین‌ المللی مانند ISO, BS, DIN, ANSI هستند.

دقت داشته باشید که در خرید خار چهارگوش با توجه به نیاز مجموعه یا فروشگاه یا مرکز خدماتی خود حتما عامل سختی محصول مورد نظر و همچنین کیفیت مطابق با استاندارد آن را اکیدا مورد توجه قرار دهید زیرا نمونه هایی با کیفیت پایین تر در بازار ایران یافت می شود که از نظر سختی و استحکام در درجه و رتبه پایین تری قرار دارند.
لذا هایپرصنعتی اسداللهی با محصولات متنوع و با افتخار اعلام می دارد مدعیست محصول فوق العاده خار چهارگوش را همانطور که در تصویر قابل مشاهده است در اندازه های متفاوت برای شما کاربران و فروشندگان گرامی به صورت کاملا اورجینال و با کیفیت بالا ارائه نماید.

خار چهار گوش تصویر

خار چهارگوش و راهنمایی بیشتر درباره کاربرد و ویژگی ها پیش از خرید محصول

خار چهارگوش معمولا به صورت جفت دوتایی می آیند. با ماشین کاری ابعادی برابر با وجهه های متناظرشان داشته باشند. آنها داری ضخامت ها و اندازه های مختلفی هستند. این ضخامت به آنها اجازه می دهد روی هم چیده شوند. در نهایت از قطعه هایی که پروفیل صافی ندارند پشتیبانی می کنند. خار چهارگوش معمولا دارای یک سری سوراخ بسیار ریز بر روی (قسمت جلو) هستند. این ویژگی به آنها اجازه می دهد برای قرار دادن قطعه استفاده شود. منبع : ویکی پدیا – اصول مهندسی پارالل ها

موارد استفاده :

خار چهارگوش در عملیات ماشینکاری، اعم از فرز، حفاری، تراشکاری یا گاهی اوقات سنگ زنی استفاده می شود. متداول ترین کاربرد آن پشتیبانی از کار است که در گیره قرار دارد یا به تخت دستگاه بسته می شود. اگر قطعه (منظور خار چهارگوش نیست) خیلی کوچک است که در یک گیره بدون تماس با هرسه وجه گیره ماشین کاری شود لذا میتوان از خار چهارگوش برای ایجاد فاصله از گیره برای از بین بردن قطعه کار تحت فشار از قسمت زیر استفاده کرد.
برای دریافت مشاوره و خرید از صفحه تماس وبسایت هایپرصنعتی اسداللهی اقدام نمایید. با تشکر و افتخار