بلبرینگ شیار عمیق ۲RS, 2ZZ, ZNR

بلبرینگ شیار عمیق یک نوع بلبرینگ است که دارای یک شایر عمیق در حلقه های داخلی و خارجی خود است. این شیار عمیق باعث می شود که توپ های بلبرینگ بهتر در جای خود قرار گیرند و بتوانند بارهای شعاعی و محوری را تحمل کنند. این بلبرینگ شیار عمیق در صنایع مختلف مانند خودروسازی، الکترونیک، ماشین آلات، پزشکی و غیره کاربرد دارد. اگر به دنبال بک بلبرینگ با کیفیت، قابل اطمینان و انعطاف پذیر هستید بلبرینگ شیار عمیق را انتخاب کنید.

این محصول بلبرینگ شیار عمیق مدل های ۲RS, 2ZZ, ZNR است که هایپرصنعتی اسداللهی با افتخار آن را عرضه می کند، همچنین دارای مزیت های زیر می باشد:

  • سادگی ساختار: به دلیل این که از تهداد کمتری قطعه تشکیل شده است و نیاز به تنظیم کم تری دارد.این باعث می شود که نصب و تعویض آن راحت تر باشد.
  • عمر طولانی: این محصول به دلیل طراحی خود، دارای اصطکاک کمتر و حرارت کمتر است. این باعث می شود که سایش و خوردگی آن کنتر باشد و عمر آن بالاتر از سایر انواع بلبرینگ باشد.
  • کارایی بالا:  قادر است به سرعت های بالا و دوران های پایدار بچرخد. همچنین، مقاومت آن در برار شوک ها و لرزش ها بالاست. این باعث می شود که کارایی و دقت دستگاه های مجهز به آن افزایش یابد.

برای نصب بلبرینگ شیار عمیق مراحل زیر را دنبال کنید

  1. ابتدا شفت و محفظه را تمیز کنید و از برطرف کردن هرگونه زبری یا ترک خوردگی اطمینان حاصل کنید. سپس بلبرینگ را با استفاده از یک بلبرینگ گرمکن یا یک دستگاه گرمایشی به دمای مناسب برسانید. دقت کنید که دمای بلبرینگ بیش از ۱۲۰ درجه سانتیگراد نشود و تفاوت دمای بلبرینگ و شفت حدود ۸۰ درجه باشد.
  2. سریعاً بلبرینگ را روی شفت قرار دهید و با استفاده از یک قطعه چوب یا پلاستیک ضربات ملایم به آن وارد کنید تا به موقعیت مطلوب برسد. از ضربه زدن به حلقه داخلی یا توپ های بلبرینگ خودداری کنید.
  3. در صورت نیاز، با استفاده از یک واشر قفلی و یک مهره قفلی، بلبرینگ را محکم کنید. مقدار گشتاور مورد نیاز را با توجه به جدول مشخصات فنی بلبرینگ اعمال کنید.

برای خرید این محصول و دریافت مشاوره قبل از خرید از طریق صفحه تماس اقدام فرمایید.